sales angels blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningi sprzedażowe cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania. AkademiaSP.pl szkolenia dla handlowców,
sales angels blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningi sprzedażowe cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania. AkademiaSP.pl szkolenia dla handlowców

Karol Bartkowski — CEO

Jest praktykiem, który cały czas sprzedawał i nadal sprzedaje nie tylko własne szkolenia, ale także np. wyposażenie gabinetów SPA, solary, fotowoltaikę, stacje ładowania samochodów elektrycznych, a obecnie dostęp i wdrożenie do CRM HubSpot. Być może stwierdzisz: Dużo tego.

Ale czy nie lepiej współpracować z trenerem, który po pierwsze przedstawi Ci własne kejsy z różnych branż, a po drugie będą one sprzed tygodnia, a nie sprzed 5 czy 10 lat?

Co jeszcze o Karolu warto wiedzieć?

  • Założyciel i prowadzący Akademię Skutecznego SPrzedawania;
  • Sprzedawca z ponad 100 000 000 zł sprzedaży własnej;
  • 43 miejsce na liście 100 najbardziej wpływowych Social Sellerów w Europie;

Autor:

  • bloga – link;
  • podcastu – link;
  • artykułów do wielu czasopism i portali o sprzedaży jak choćby Szef Sprzedaży, As Sprzedaży, Gazeta Ubezpieczeniowa, National Sales Congress, CCNews.pl,

Prywatnie tata trójki wspaniałych dzieci i miłośnik majsterkowania, kolarstwa i morsowania.
Na zdjęciu jest Joanna Bartkowska z Akademia Skutecznego Sprzedawania

Joanna Bartkowska — Office Manager

Jedna z tych osób, na które zawsze można liczyć. Profesjonalna, uważna, zawsze przygotowana. Silna z jednej strony i delikatna, gdy trzeba. Doświadczona, a jednak wciąż ciekawa nowych rozwiązań i ulepszeń.

Joanna ukończyła także handel zagraniczny i przepracowała kilka lat w korporacji leasingowej jako Office Manager, dlatego doskonale wie, jak z gracją przemieszczać się pomiędzy światem sprzedaży, obsługi klienta i procedur firmowych.

Prywatnie mama 3 wspaniałych dzieci, miłośniczka dobrej książki i filmu, a także jogi i medycyny naturalnej. 

 

Patrycja Molenda sales angels okładka blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningów sprzedażowych cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania.

Patrycja Molenda — Konsultantka Biznesowa

W sprzedaży od początku swojej ścieżki zawodowej, ostatnie lata związana głównie z branżą HR. Współpracowała z największymi Klientami w Polsce w wielu branżach.

Patrycja ma perspektywę z dwóch stron, gdyż pracowała również po stronie agencji jako Headhunter, gdzie rekrutowała m in Handlowców, dlatego wie, jakie kompetencje są niezbędne, aby znakomicie sprzedawali.

Wyznawczyni niestandardowego podejścia do Klientów. Najsilniejszą cechą jest łatwość nawiązywania oraz budowania długofalowych relacji jako partner biznesowy.

Prywatnie fanka dobrej kuchni, podróżowania na własną rękę oraz sportowiec amator w Triathlonie z wieloma sukcesami na podium, a także zdobyła mistrzostwo w pełnym IronManie!

Kontakt do Patrycji
p.molenda@AkademiaSP.com
t: +48 883 77 11 44

 

 

Jakub Filip Akademia Skutecznego Sprzedawania AkademiaSP.pl okładka blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningów sprzedażowych cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania.

Jakub Filip – Konsultant Biznesowy

Praktyk Cold Callingu, który specjalizuje się w trenowaniu młodych zespołów sprzedażowych oraz unowocześnianiu doświadczonych.

Sprzedawca z doświadczeniem w pracy B2C oraz B2B zdobywanym w pięciu branżach.

Z sukcesami sprzedawał i budował zespoły handlowe
w Bankowości, finansach, IT, sprzedaży oprogramowania medycznego i ERP, inwestycjach i konsultingu.

Specjalista w dziedzinie technologii AI i jej zastosowania w sprzedaży.

Skutecznie sprzedaje za pomocą telefonu, spotkań on-line, wideokonferencji, LinkedIna.

Absolwent Sinologii i Cyberbezpieczeństwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Kontakt do Jakuba
j.filip@AkademiaSP.com

 

 

Posłuchaj Podcastu – PODCAST

Poczytaj Bloga – BLOG