Opinie o współpracy

Opinie o Akademii i Szkoleniach

Michał Szulecki

Dzięki Akademii Skutecznego Sprzedawania Karola dowiedziałem się, że nie dzwoniąc uczymy się nie dzwonić, a dzwoniąc uczymy się dzwonić!
Udział w Akademi dał mi to dużą swobodę działania i pewność siebie. Dzięki Karolowi, moje telefony do klientów są zawsze z uśmiechem na twarzy, bo wiem, że uśmiech słychać w telefonie.
Do momentu poznania Karola robiłem średnio 5 telefonów tygodniowo. Po pierwszych warsztatach, postawiłem sobie za cel, żeby wykonywać minimum 13 telefonów tygodniowo.

Dzisiaj jestem na poziomie powyżej 20 telefonów tygodniowo.
Zrozumiałem, że pieniądze są w słuchawce, dlatego trzeba dzwonić!

Zasada jest prosta, jak nie zadzwonisz do Klienta, to Klient na pewno nie kupi, natomiast jeśli to zrobisz, to są szanse, że kupi. 🙂

Polecam Akademię Karola i współpracę z nim.

Rafal Mazur

ZenJaskiniowca.pl

Najlepszy mówca publiczny jakiego miałem przyjemność osobiście poznać. Co więcej – jedyna znana mi osoba, która LUBI ZIMNE TELEFONY. Ewenement sam w sobie. Oczywiście lubi je, bo jest w nich świetny. Warto go zaczepić jeśli szukasz większej skuteczności sprzedażowej i/lub kiedy chcesz zamówić kogoś, kto ma sceniczną charyzmę! POLECAM!

Mariola Kosewska

Insurance Broker w Willis Towers Watson

Karol Bartkowski to marka sama w sobie! Wymagający i praktyczny. Profesjonalny i z wyczuciem. Szkolenie na którym nie tylko się słucha ale i rozmawia. Jestem bardzo zadowolona – to nie był stracony czas – to był czas, dzięki któremu mam inne spojrzenie na cold calling w ubezpieczeniach.

Joanna Ostrowska​

Area Sales Manager w OWL Financial

Karol Bartkowski pełen profesjonalizmu, z poczuciem humoru, super motywator i expert posiadający dużą wiedze o Call Callingu. Trening z Karolem pomógł mi odświeżyć posiadaną wiedzę jak również wprowadził wiele nowości, dopiero się rozkręcam a efekty juz widać. Dziękuję Karolu i oddaje w twoje ręce również mój zespół.

Tomasz Michałek

Sales Director at ASTOR

Szkolenie z cold callingu, które przeprowadził Karol dla grupy inżynierów sprzedaży w naszej firmie, a w którym miałem okazję uczestniczyć, to naprawdę jedno z lepszych szkoleń/warsztatów, w których uczestniczyłem. To niewdzięczny temat, który Karol poprowadził tak, że umiał zaangażować całą grupę. Z jednej strony podstawy psychologiczne, a z drugiej praktyka. W obu obszarach porusza się świetnie. Trafne komentarze, uwagi, spostrzeżenia przy jednoczesnym słuchaniu drugiej strony. Karol po prostu jest wiarygodny w tym co przekazuje, co robi. To co przekazuje zmusza do refleksji, do zmiany pewnych przyzwyczajeń, inspiruje. Gorąco polecam Karola jako trenera!

Filip Kulikowski

Konsultant sprzedaży B2B

Jan Paweł Janicki

MAC Group S.A

Paweł Bęben

Specjalista ds. Rynku Energetycznego w Eco dla Biznesu

Karol od sierpnia 2020 roku prowadził mnie i pomagał rozwijać umiejętności związane z telefonami, sprzedażą, social selling. W wrześniu ukończyłem #AkademiaSkutecznegoSprzedawania, 12 miesięcy super podróży.

Oprócz kursu online do którego miałem dostęp w każdym momencie, bardzo pomogły mi telefony na żywo. Raz w miesiącu w piątek, razem z Karolem dzwoniłem do swoich klientów, to doświadczenie przydaje mi się najbardziej. Zobaczyłem całkiem inny sposób dzwonienia.

Wcześniej też dzwoniłem, jednak nie miałem takich wyników jak teraz, a są one dla mnie ważne gdyż pracuje na prowizji, sam płacę na bazę klientów i nie mogę sobie pozwolić na „słabe zimne telefony”. Miałem też okazję posłuchać jak Karol rozmawia z klientami 🙂 najlepiej samemu tego doświadczyć.

Dodatkowo sporo „mięsa” jest w webinarach, które są dwa razy w miesiącu. Wiedzy doświadczalnej ogrom.
Nie żałuje żadnej złotówki zainwestowanej w Akademię Karola.

Marek Krawczyk

Monitoring Windykacja Prawo

Współpraca z Karolem to czysta przyjemność. Rzeczowo, merytorycznie, ale przystępnie i elastycznie. Co zamówione zawsze dowiezione. I na czas. Spora wiedza przekazana w jasny sposób i sporo ciekawych pomysłów. Polecam współpracę z Karolem.

Michał Mroczkiewicz

Livespace – Sell Smarter

Karol to niezwykle szczera osoba, która mówi jak jest. „Zawłaszczył” – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – trudny i często niepotrzebnie kontrowersyjny temat cold callingu (tzw. zimnych telefonów) w Polsce, stając się nie tylko ekspertem, ale guru. Bardzo dobry mówca i prelegent, który potrafi zainteresować i wciągnąć słuchaczy. Zawsze przygotowany, nie daje zbić się z tropu 🙂 Polecam, szczególnie w roli konsultanta – profesjonalisty!

Jacek Bazan

Zamieniam Koszty w Zyski Zielona-Energia.com

Karol Bartkowski to doskonały trener i nauczyciel. Przez ostatni rok uczestniczyłem w Akademii Skutecznego Sprzedawania – polecam każdemu, nawet jeżeli czuje się dobrym sprzedawcą. Ja nabrałem dużej pewności siebie. Dzięki Karolowi nabrałem większej pewności w cold callingu, wchodzenia do dużych firm z tzw. buta, rozmów z klientami.
A do tego Karol przyciąga bardzo pozytywnych ludzi, z którymi można robić biznesy.
Jak tylko czas mi pozwoli na pewno wrócę do Akademii.
Polecam

Konrad Krawczyk

Key Account Director – EMMA MDT Sp. z o.o.
 

Karol prowadził szkolenie z Cold Callingu w naszej firmie. Człowiek z wielką praktyką wierzący w zimne telefony i z ogromną wiedzą. Jako handlowiec odrazu poznałem, że zna się na rzeczy i wie o czym mówi.

Żadnego lelum polelum czyste fakty i rozwiązania.
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Bardzo rekomenduje. Serio ! 🙂

Ewa Wilmanowicz

Mówca, wykładowca, doradca zarządów w obszarze reputacji. Autorka książki „Osobista reputacja” – wyd. OnePress

Karol to świetny mówca i ekspert w obszarze Cold Callingu. Kiedy rozpoczęłam współpracę w formie mentoringu, nie myślałam że regularne spotkania przyniosą mi tak duże i wymierne korzyści.

Dużo chętniej wykonuję telefony, nie tylko sprzedażowe ale również „operacyjne” co znacznie zwiększa efektywność mojej pracy, uporządkowałam dotychczasowe dokonania zawodowe, doprecyzowałam swoją ofertę.

Regularne spotkania zmotywowały mnie także do regularnych działań promocyjnych i sprzedażowych, co już skutkuje nowymi projektami zawodowymi.

Polecam mentoring wszystkim, którzy chcą mieć realny wpływ na to, komu i co sprzedają, oraz chcą wznieść swój biznes na wyższy poziom i docierać do wymarzonych klientów.

Artur Balicki

Dyrektor Operacyjny & Członek Zarządu @ Balicka Design

Treść, którą otrzymuje się na Akademii to czyste złoto! Karol jest świetnym trenerem, potrafi fantastycznie wytłumaczyć, a potem zademonstrować na żywo! jak powinno się daną rzecz zrobić, np. zimny telefon albo follow-up. Brałem już udział w wielu szkoleniach na temat sprzedaży, ale dopiero dzięki Akademii i Karolowi potrafiłem wdrożyć w życie działania i strategie, dzięki którym podniosłem swoją skuteczność. Karol – dziękuję!

Jarosław Grzechnik

TFI PZU | PPK, PPE, IKZE, IKE programy emerytalno-kapitałowe

Karol Bartkowski przeprowadził warsztaty dla moich menedżerów i doradców, do których często wracamy. Pokazał nam sprzedaż i jakość jako całość i jako proces.

Obalił mity i zburzył bariery, z którymi doradcy spotykają się na codzień a wzmocnił te przekonania, które pozwalają lepiej otwierać się na Klienta.

Od pierwszego naszego spotkania nie schodzimy poniżej TOP10. Karol, masz w tym swój udział.

Dziękujemy i zapraszamy częściej.
Polecam pracę z Karolem Bartkowskim.

Emil Wdowczyk

Dyrektor sprzedaży i marketingu w Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Każdy z nas potrzebuje wrócić do podstaw, i Karol wam w tym pomoże, pokieruje i przekona was że cold caling nie jest straszny, że cold calling to jest to, o czym powinien pamiętać i co powinien robić każdy handlowiec.

Polecam – szkolenie inspiruje, wspiera i daje „kopa” do działania.

Piotr Piasecki

Doradztwo oraz sprzedaż rozwiązań sieciowych klasy Enterprise 🔹Serwery🔹Macierze🔹Przełączniki sieciowe🔹UTM/Firewall

Współpracowałem z Karolem Bartkowskim w dziedzinie cold collingu. Mogę śmiało powiedzieć, że w tej dziedzinie Karol jest specjalistą w każdym calu. Szkolenie pozwoliło mi na odkrycie możliwości, jakie tkwią w cold collingu.

Współpraca przebiegła wzorowo. Przekazana wiedza jest konkretna i wartościowa. Jako człowiek Karol jest świetnym mówcą. Słucha się go z zaangażowaniem i przyjemnością.

Osobowościowo mógłby być świetnym mentorem. Pozdrawiam i polecam.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Masz wyzwanie sprzedażowe, managerskie lub pytanie o Akademię?

Skorzystaj z 30 minutowej bezpłatnej konsultacji.

Opinie o mnie

Przemówienia Karola to mieszanka wiedzy i wrażliwości. Karol Bartkowski to profesjonalny mówca doskonale wyczuwający aktualne trendy biznesowe i społeczne.

Piotr Cieszewski

Karol Bartkowski profesjonalny mówca, który ma ogromne doświadczenie sceniczne. Widać to w świetnie przygotowanych i przedstawionych tematach wystąpień oraz w znakomitych relacjach ze słuchaczami.

Marek Skała

Najlepszym mówcą jest ten, kto potrafi słuchać. Spokój, opanowanie i profesjonalizm powoduje, że Karol jest mówcą kompletnym. Własnie takim którego chcemy słuchać.

Simon Dziak-Czekan

Zaskoczyło mnie świeże, dalekie od technicznego, podejście Karola – który wnika głęboko w psychikę sprzedawcy, pozwala uświadomić sobie bariery, która ograniczają przed skutecznością w cold callingu, zamiast proponować tylko lepsze skrypty jak większość autorytetów. Polecam konsultację każdemu, kto ma odwagę spojrzeć szczerze na swój warsztat i otwarcie rozmawiać o problemach. To nie szkolenie, w którym mentor wie lepiej i „zrzuca” wiedzę bez wysłuchania ucznia, ale prawdziwa praca z człowiekiem, niemalże intymna rozmowa i doskonały warsztatowo coaching.

Jerzy

Karol Bartkowski to ciekawy mówca i inspirator zmian. Ma swój niepowtarzalny styl wystąpień, który nie tylko zmusza do myślenia, a często skłania do zmiany myślenia i sposobów działania. Gorąco polecam posłuchać / poczytać Karola !!!

Witold Anusz

Dwa dni temu miałem konsultacje z Karolem Bartkowskim na temat skuteczności #coldcallingu i chciałem bardzo Karolowi podziękować. O ile wiedzę na ten temat i doświadczenie, śmiem twierdzić mam dość spore, to przełączenie nastawienia na bardziej świadome wykorzystanie tej formy kontaktu z nowym klientem, nie było dla mnie już tak oczywiste. Karol, dziękuję. Polecam innym!

Sławomir

Karol to wrażliwy mówca. Potrafi z godną uwagi prostotą wyjaśnić skomplikowany proces. Inspiruje i docenia widownię. Lubi ją, a nie uwodzi. Opiekują się nią, wspiera, ale nie podpiera. Wszystko, co osiągnął zawdzięcza ciężkiej pracy nad sobą. Trzymam kciuki, podziwiam i bardzo doceniam.

Robert Krool

Dzięki konsultacjom z p. Karolem nabrałam nowej perspektywy. Spojrzałam na Cold Calling w zupełnie inny sposób. Przestałam kojarzyć go z telemarketingiem i zaczęłam traktować tak, jak każdą inną rozmowę handlową.  

Anna

Miałem tę przyjemność występować razem z Karolem. Jestem muzykiem i o Karolu mogę powiedzieć że to urodzony mówca. Jest jak AC DC na scenie. Natychmiast przykuwa uwagę i wspaniałe się go słucha. Publiczność za nim podąża i daje mu się prowadzić. Dlaczego? Bo treści i idee jakimi się dzieli, pomagają ludziom rosnąć i odkrywać swój potencjał. Jego doświadczenie sceniczne to kopalnia wiedzy. Koniecznie musisz doświadczyć jego wystąpień. Będziesz zarówno zdumiony, oczarowany, rozbawiony i jednocześnie bardzo zaskoczony. Polecam.

Michał Jakubowski

Rozmowa bardzo konkretna ale jednocześnie inspirująca. Praktyczne podejście do tematu, trafione przykłady z życia wzięte i podane proste a zarazem profesjonalne rozwiązania sytuacji. Cenna wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały, okraszony poczuciem humoru.

Joanna

Zdecydowanie polecam konsultacje z Cald Callingu z Karolem. Rozmowa przebiegła w luźnej atmosferze, ale w sposób rzeczowy. Natomiast podejście do problemów związanych z zagadnieniem i „życiowe” wskazówki radzenia sobie z nimi wiele mi dały. Oby więcej takich szkoleń.

Weronika

Karol podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Konsultacje z nim zmuszają do refleksji i zmiany działania.

Agnieszka

Marki, z którymi pracowałem