sales angels blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningi sprzedażowe cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania. AkademiaSP.pl szkolenia dla handlowców,

Generujesz Leady dla klientów? Pomożemy zwiększyć konwersję!

Generujesz Leady dla klientów? Pomożemy zwiększyć konwersję!

A jeśli to NIE leady są "kiepskiej jakości" lecz komunikacja z nimi?

Zarządzanie leadami
Zarządzanie leadami.

Zarządzanie leadami to nie bułka z masłem. To emocjonalna huśtawka, pełna oczekiwań i, niestety, sporo stresu. Wiemy, że stres nie każdemu służy. Często, zamiast motywować, wręcz blokuje.

Ale praca musi iść do przodu: trzeba zdobywać leady i z nimi rozmawiać.

Rozmowa z Leadem jest Kluczowa!

Ale uwaga: rozmowa z leadem jest równie ważna, jak jego pozyskanie, a może nawet ważniejsza! Bo zgoda na rozmowę czy zainteresowanie ofertą to dopiero początek. Teraz trzeba tę zgodę zamienić na sprzedaż. I tu wchodzi w grę umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, czyli tzw. Lead Calling, który mówi jasno:

Czego NIE Robić!

Rozmowa NIE może zaczynać się od słów: „Słyszałem, że chciał Pan z nami rozmawiać. W czym mogę pomóc?”

To zbyt ogólnikowe i nieprofesjonalne.

Na Co Lead Jest Naprawdę Gotów?

Lead, to osoba, którą zainteresował przekaz marketingowy i która potrzebuje czegoś więcej niż „pomocy”, czy oferty – potrzebuje rozmowy, która ją zainteresuje, nie tylko do produktem/usługą, ale przede wszystkim handlowcem.

Czas na Zmianę: Jak Poprawić Kontakty Handlowe z Leadami?

Może, więc to dobry czas, abyśmy zrewolucjonizowali sposób, w jaki handlowcy Twojego klienta nawiązują kontakty handlowe z wygenerowanymi przez Ciebie leadami?

I wreszcie:

Następny Krok: Porozmawiajmy.
 • – zwiększać konwersję Twoich leadów u Twoich klientów!
 • – nauczyć szybkiego i pomocnego pre-call reseachu!
 • – wesprzeć w stosowaniu prostych metod przygotowania mentalnego!

– właściwego prowadzenia rozmowy z pozyskanymi przez Ciebie leadami!

Ponadto będzie okazja:
 • – wymienić się swoimi doświadczeniami w obszarze Lead Callingu;
 • – doradzić, jak rozmawiać z klientem o Lead Callingu, jeszcze na etapie wstępnych rozmów;
 • – porozmawiać o współpracy partnerskiej, która nie tylko jest dla Ciebie zupełnie BEZPŁATNA, ale wręcz intratna, gdyż zaproponujemy Ci prowizję partnerską;

Do zobaczenia!

Karol Bartkowski

Profil Karola na LinkedIn – dołącz do sieci kontaktów.

sales angels okładka blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningów sprzedażowych cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania.

Formularz kontaktowy

Współpraca Partnerska

Jak z „Fotela Pasażera” Wspomóc Handlowców Twoich Klientów w Zwiększaniu Konwersji?

Współpraca z handlowcami klienta przypomina jazdę autobusem, ale na miejscu pasażera. Co prawda bierzesz udział w drodze do celu, ale wpływ na działania masz niewielki i nawet dobre pomysły są traktowane jak doradzanie „staremu kierowcy”, jak ma jeździć.
Przez co często wycofujesz się grzecznie i dalej robisz swoje, choć dokładnie wiesz, że gdyby Cię posłuchano, to cele byłyby osiągane szybciej.

Co możesz z tym zrobić?

Pomyśl, jak Google, Facebook, czy inne platformy wspierają biznes Twoich klientów?~Tak TWOICH klientów. Odpowiedź jest prosta: Poprzez współpracę z Tobą! To Ty poznajesz zasady ich funkcjonowania i metodą prób i błędów oraz korzystając z eksperckiego doradztwa „wgryzasz” się coraz mocniej, a wszystko po ty, aby TWOI klienci już nie musieli tego robić. Zgadza się?
A jak Ty możesz pomóc handlowcom Twoich klientów? Odpowiedź jest równie  prosta: Poprzez współpracę z nami!
Czyli Ty robisz swoje — generujesz leady, a my swoje — wspieramy handlowców w zwiększaniu konwersji z Twoich leadów.

Nie Znamy Się Jeszcze, Ale…

Rozumiem, że jeszcze się nie znamy i nie wiesz, jak działamy. Dlatego zapraszam do bliższego poznania się. Chcemy wiedzieć, komu będziemy wypłacać prowizje 🙂

Kilka miejsc, w których możesz nas poznać:
 1. Posłuchaj naszego podcastu:
  Kliknij na zakładkę „Podcast” lub ten link.
 2. Odwiedź nasz kanał na YouTube:
  Znajdziesz tam więcej informacji o tym, jak działamy.
 3. Sprawdź O P I N I E naszych klientów i partnerów:
  Dowiedz się, co inni myślą o naszej współpracy.
 4. Umówmy się na rozmowę online:
  Wypełnij powyższy formularz, aby umówić spotkanie i dowiedzieć się więcej.

 

sales angels okładka blog podcast akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningów sprzedażowych cold calling prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania.

Co możemy zaoferować Twoim klientom?

Opinie:

Karol to jedyna znana mi osoba, która LUBI ZIMNE TELEFONY. Ewenement sam w sobie. Oczywiście lubi je, bo jest w nich świetny. Warto go zaczepić jeśli szukasz większej skuteczności sprzedażowej i/lub kiedy chcesz zamówić kogoś, kto ma sceniczną charyzmę! POLECAM!

Rafał Mazur

Dzięki Akademii Skutecznego Sprzedawania Karola dowiedziałem się, że nie dzwoniąc uczymy się nie dzwonić, a dzwoniąc uczymy się dzwonić! Udział w Akademii dał mi dużą swobodę działania i pewność siebie. Polecam Akademię Karola i współpracę z nim.

Michał Szulecki

Karol Bartkowski profesjonalny mówca, który ma ogromne doświadczenie sceniczne. Widać to w świetnie przygotowanych i przedstawionych tematach wystąpień oraz w znakomitych relacjach ze słuchaczami.

Marek Skała

Karol to najwyższej klasy trener! Byłem w życiu na wielu szkoleniach, jednak tak wielu praktycznych wskazówek oraz takiego podejścia do coldcallingu nie widziałem nigdy. Zdecydowanie polecam współpracę z Karolem. To jest proste, zwyczajnie dzięki temu zwiększysz wyniki sprzedaży. P.S. ja współpracuję dalej 🙂 POLECAM!!!

Filip Kulikowski

Karol przeprowadził dla naszej Sieci Sprzedaży – ponad 150 handlowców – 3 webinaria dotyczące cold callingu. Trzy piątkowe popołudnia z Karolem dały konkretny efekt i część naszych handlowców zaczęła próbować stosować poznaną wiedzę.

Jan Paweł Janicki

Karol Bartkowski to ciekawy mówca i inspirator zmian. Ma swój niepowtarzalny styl wystąpień, który nie tylko zmusza do myślenia, a często skłania do zmiany myślenia i sposobów działania. Gorąco polecam posłuchać / poczytać Karola !!!

Witold Anusz

Karol to wrażliwy mówca. Potrafi z godną uwagi prostotą wyjaśnić skomplikowany proces. Inspiruje i docenia widownię. Lubi ją, a nie uwodzi. Opiekują się nią, wspiera, ale nie podpiera. Wszystko, co osiągnął zawdzięcza ciężkiej pracy nad sobą. Trzymam kciuki, podziwiam i bardzo doceniam.

Robert Krool

Szkolenie z cold callingu, które przeprowadził Karol dla grupy inżynierów sprzedaży w naszej firmie, a w którym miałem okazję uczestniczyć, to naprawdę jedno z lepszych szkoleń/warsztatów, w których uczestniczyłem. To niewdzięczny temat, który Karol poprowadził tak, że umiał zaangażować całą grupę. Z jednej strony podstawy psychologiczne, a z drugiej praktyka.

Tomasz Michałek

Jak działamy z Klientami?

Spotkajmy się, porozmawiajmy, poznajmy.

akademia skutecznego sprzedawania na temat sprzedaży treningów sprzedażowych cold calling, prospecting szkolenia sprzedażowe prowadzi karol bartkowski tytuł Gdy Właściciel Firmy Samodzielnie Zarządza Sprzedażą - Wyzwania i Rozwiązania.